+90 242 815 22 44

YENİLENİN, HİSSEDİN

VÜCUT VE CİLT BAKIMLARI

Yoğun bir günün ardından uygulanacak bir masaj kendinizi yenilenmiş hissetmenizi sağlar

Hot Stone Therapy
Bu bakım, tüm vücut masajı ve enerji çalışmasının bir kombinasyonudur. Kökeni eski Hint Şamanları’na dayanır. Sıcak bazal taşlar vücuttaki enerji noktalarına (çakralara) dizilir ve tüm vücut masajıyla desteklenir. Kendini iyileştirme işlemini hızlandırır, yoğun rahatlık sağlar.

Aroma Therapy Masajı
En populaer masajlardan birisidir. Farklı doğal aroma esansları ve yağları ile uygulanır. Vücudunuzu dinlendirir ve enerji verir.

Çikolata Masajı
Ginseng ve Vitamin E içeren Kakao’nun yaşlanmayı geciktirici etkisi vardır Hiçbir kalori almadan çikolatanın keyfini çıkarmanızı sağlar. Ardından pişman olmayacağınız sadece size özel harika bir bakım yaşarsınız. Teninizi yumuşatır, yaşlanmayı önleyici etkisi vardır.

Ayurveda Therapy
Beden ve zihin dengesi için uygulanan, Hindistan ve Sri Lanka ‘da yaklaşık 5000 yıldır var olan antik bir terapidir. Çok yağlı ve timsel, alındaki çakraya odaklanılan derin dinlenme masajıdır. Beden, zihin ve ruhunuzu dengelemek için yüksek kalitedeki ılık yağ yavaşça başınızdan akar. Vücut yenileyici, iyileştirici ve stres gidericidir.

Shiatsu Masajı
Parmakla bastırmak anlamına gelen Shiatsu, konumu kesin bir şekilde belirlenmiş olan noktalarda deriye sıkıca bastırarak hastalıkları sağaltma yöntemidir. Bu chi’nin yaşam enerjisi meridyen adı verilen ve belirgin bir şekilde tanımlanmış kanallar vasıtasıyla tüm vücutta aktığı teorisini temel alır. On dört ana meridyen vardır; bunların her biri, yolu bağlantılı olduğu organın yakınından geçmese bile, vücudun belli başlı organlarından birini ve bununla ilgili olan organ ve fonksiyonları etkiler.

Lokal Masaj
Bu masajda genellikle sırt bölgesinde yoğunlaşılır. Amacı aşırı gerginliği hafifletmektir. Terapist, ihtiyacınız doğrultusunda istenen bölgeye yoğunlaşabilir. Boyun ağrılarını giderir, gerginliği azaltır.

Klasik Masaj
Sırt, kol, ayaklar ve göğüs bölgesine yapılan masaj türüdür. Bütün vücutta rahatlatıcı ve gevşetici bir etki yaratır, adele gerilimlerini giderir, dolaşımı canlandırır ve sakinlik duygusu verir.

Refleks Ayak Masaji
Basınç masaj tekniği ile ayaklarda bulunan refleks noktalarına uygulanan, vücudu dinlendiren ve canlandıran masajdır.

Lenfatik Drenaj Masaji
Vücuttaki Lenf sistemi esas alınarak derin basınç, belli ritim ve hız ile yapılan düzenli sıvazlamalarla drenaj masajıdır. Lenf ödemini tedavi eder, toksik atılımını hızlandırır, sakinleştirici etkisiyle ağrıyı hafifletir ve rahatlatır.

Anti-Selülit Masaji
Karın-kalça-bacak bölgelerinde yoğunlaşılan masaj, zayıflatıcı ve doku sıkılaştırıcı masajdır.

Luxury Caviar Lifting Treatments
Cildin ana hatlarında bulunması gereken “Nemlendirme, Besleme, Sıkılaştırma” gibi gereksinimler bu 3 aşamalı bakımda bulunmaktadır ve hücre metabolizmasının en derininden itibaren uyarılmasını ve daha genç görünümlü bir cilt için temel besinlerin teminini sağlar.

Luxury Diamond Radiance Treatments
Luxury Diamond serisine adını veren Elmas, zengin mineral içeriği sayesinde cildi farklı etkenlere karşı korur ve güçlendirir. Cilt yüzeyindeki ince çizgi ve kırışıklıklar azalır. Elmas ayrıca cildin elastikiyetini arttırıcı, toparlayıcı ve sıkılaştırıcı etkiye sahiptir

Biomatrix Collagen & Vitamin C Treatmant
Vitamin C bakımı, cildinizi koruyup güçlendirirken aynı zamanda yaşlanma etkilerini de azaltarak daha genç ve güzel görünmenizi sağlar. Kolajen yapısının zayıflaması kolajende kırılmalara, dolayısı ile kırışıkların oluşmasına neden olur. C vitamini, kolajen sentezini arttırarak cildin sıkılaşmasını ve elastikiyet kazanmasını sağlar, ince çizgi ve kırışıkları giderir ve bunların oluşumunu yavaşlatır.

Ozoxlive Facial Care
Ozoxlive Profesyonel Cilt Bakım erken yaşlanma belirtilerini önleyici ve giderici olarak cildinizi besler, korur ve güçlendirir . Cildimizin daha genç , parlak ve canlı görünmesine yardımcı olmaktadır.

Klasik Thai MasajI
Thai masajında yağsız esnetme ve germe yöntemi uygulanır. Beden, zihin ve ruhun tedavisine dayanan bir tür Doğu beden çalışması terapisidir. Thai masajı, stresi azaltıp yorgunluğu alır, kan dolaşımını da artırıp vücuda enerji verir.

Deri doku masajı 
Duruş problemlerine, kronik ağrılar , boyun tutulmaları, bel ağrıları, bacak kaslarının sertleşmesi, omuz kas eklem problemlerinde kullanılır.

Amon Masajı
Mix masaj uygulamasıdır.  Kas ağrıları, kas tutulmaları, gerginlik, kireçlenme ve romatizmal nedenlerden kaynaklı sırt, boyun, bel ve bacak ağrılarını gidermede etkili olan bu masaj beş tekniğin birleşiminden oluşmaktadır. Ayak refleks, sırt masajı, sıcak taş masajı thai masajı ve Hint baş masajının kombinasyonu şeklinde adlandırılabilir.