+90 242 815 22 44

İNSAN KAYNAKLARI

Her çalışanımızı Mirage Park Resort Otel vizyon ve misyonuna uygun, tüm kaynakları yöneten asıl varlığımız olarak kabul ediyoruz. Başarımızın, misafirlerimizin memnuniyeti ve çalışanlarımızın motivasyonuna bağlı olduğunun bilinciyle insan kaynakları misyonumuz “misafir memnuniyetinin artırılması için motive olmuş, lider çalışanlar oluşturmak” tır. 

Bu amaçla; yaptığı işle Mirage Park Resort Otel misyon-vizyonunu ve misafirlerinin ihtiyaçlarını ön planda tutacak, sorumluluklarının bilincinde olacak ve gerektiğinde inisiyatif kullanabilecek, mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışacak, mevcut bilgi ve tecrübelerini çalışma arkadaşları ile paylaşacak ve politikalara uyum için gereken hassasiyeti gösterecek bireylerle zirveyi hedef değil, temel almaktadır.

Mirage Park Resort Otel çalışanına sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı sunmakta, mesleki ve kişisel gelişimleri ile bilgi ve becerilerini geliştirecek, gelecekte mesleklerinde üst pozisyonlara yükselmelerini sağlayacak sürekli eğitim imkanı sunmaktadır.

Uyguladığı uluslararası kalite standartları ile koşulsuz misafir ve çalışan memnuniyetini esas alan; temelini eğitim, yenilikçi anlayış ve liyakat kültürüne dayandıran Mirage Park Resort Otel turizme gönül vermiş adaylar için iş fırsatları sıralamasında üst sıralardadır.