+90 242 815 22 44

GRUP ŞİRKETLERİ

GÜRİŞ HOLDİNG A.Ş.

II.Dünya Savaşı'nın sonuçlanması ile, 50′li yılların başlarından itibaren, dünyada ve genç Türkiye Cumhuriyeti'nde yeniden yapılanma süreci başladı. Bu süreçte, altyapı yatırımları hızlandı. Türkiye'de inşaat sektörünün ivme kazanması da tam bu tarihlere denk düşmektedir. 1958 yılında kurulan GÜRİŞ, kuruluşundan bugüne kadar, Türkiye'nin önde gelen taahhüt firmalarından biri olmayı sürdürmektedir.

Türkiye, Ortadoğu, Yakın ve Orta Asya, BDT ve Kuzey Afrika ülkelerinde faaliyet göstermiş ve inşaat sektörünün hemen her alanına yayılmış geniş bir ilgi yelpazesinde, anahtar teslimi projeler gerçekleştirmiştir.

30'dan fazla iştirak ve 7000'i aşkın personele sahip GÜRİŞ, gelişim sürecinde; 1968 yılında Parsan Makina Parçaları A.Ş.'nin ve 1975 yılında GÜRİŞ Makina ve Montaj Sanayi A.Ş.'nin kurulması ile birlikte şirketlerini GÜRİŞ Holding A.Ş. çatısı altında birleştirmiştir.

GÜRİŞ HOLDİNG A.Ş. İNŞAAT TURİZM MADENCİLİK ÇELİK HOLDİNG A.Ş MOGAN ENERJİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
GENEL BİLGİ GÜRİŞ HOLDİNG TARİHÇE GRUP ŞİRKETLERİ MİSYON, VİZYON, POLİTİKA LOGOLAR İNSAN KAYNAKLARI ÖDÜLLER SERTİFİKALAR KALİTE BELGELERİ KVKK İŞ BAŞVURU FORMU